czwartek, 14 maja 2015

(399 km za mną) Bieg Europejski w Gdyni-zaliczony!

Udało się! W ubiegłą sobotę zaliczyłam Bieg Europejski na 10 km w Gdyni - mój pierwszy oficjalny bieg uliczny z medalem:)

Wiem, że to nie maraton i że ludzie robią trudniejsze rzeczy (i się tym nie chwalą), ale dla mnie udział w tym biegu (i ukończenie to z czasem 61 minut) jest dowodem na to, że moja praca nad sobą daje efekty - już nie sądzę, że WSZYSTKIE LASKI NA ŚWIECIE, A W SZCZEGÓLNOŚCI TE, KTÓRE BIORĄ UDZIAŁ W BIEGACH są ode mnie :
- młodsze
- szczuplejsze
- szybsze
- bardziej zdeterminowane

To po prostu nieprawda! Wyobraźcie sobie, że po mnie na metę przebiegło prawie 900 osób!!!! Jestem niezła i tak muszę o sobie myśleć - zwłaszcza,  że w moim życiu szykuje się rewolucja (a przynajmniej wielkie trudności...) i muszę być silną jak diabli!!!!

P.S. Poważnie rozważam zrobienie sobie z tego medalu breloczka - żeby był zawsze ze mną i przypominał mi, że jestem wojowniczką :)

8 komentarzy:

 1. Gratulacje ;-) a medal cudny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę i podziwiam :)
  ja biegam trzy/cztery razy w tygodniu na 3,6 km :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś wielka i tylko Ty wiesz ile wysiłku i determinacji kosztował Cię ten bieg. Więc jeżeli będzie Cię to motywować to zrób sobie z medalu breloczek do kluczy, to Twój medal

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest czym i trzeba się chwalić :) mi się marzy biegowy debiut

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi3 Solutions' CONSULTING AND CONTRACTED SERVICES are provided by a diverse set of HIT professionals with talent and experience in all areas of health care informatics, health information exchange, and health information management in general. Consulting personnel provide advisory services and expert strategic guidance, while contracted resources provide staffing for projects to augment internal personnel and fulfill gaps in skills or available bandwidth. Contracted services are also available to design and develop of custom turnkey solutions to meet client specific information management needs.http://www.healthcaresups.com/garcinia-cambogia-g3000/

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam zdrowy styl życia to najlepszy sposób na radość. Polecam dobry dietetyk

  OdpowiedzUsuń