wtorek, 10 marca 2015

(190 km za mną) Pierwsze bieganie:)

Sezon biegowy rozpoczęty! Wczoraj niespodziewanie moja Aga wyciągnęła mnie na bieganie - nie przemęczałyśmy się na pierwszy raz, stwierdziłyśmy, że 4 km wystarczą.


Podekscytowałam się na maksa, od razu znalazłam bieg, na który musimy się zapisać - żeby motywacja nie spadła! 9 maja w Gdyni jest bieg na 10 km - MUSZĘ wziąć w nim udział:) Aga na razie jest ostrożna, ale ją namówię. A jak nie - biegnę sama. A co!

Taka jestem gorąca głowa, łatwo się zapalam, a potem mam trudności z utrzymaniem tego ognia... ale tym razem dam radę, WIOSNA IDZIE PRZECIEŻ! :)

12 komentarzy:

 1. 4km jak na początek to bardzo ładnie :) a jak będziesz trenować to i w maju dasz radę na trasie 10 km :) Trzymam kciuki!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję tych 4km :) I życzę dalszych sukcesów ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Na bieg w Gdyni też się wybieram i polecam - super atmosfera :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki ;-) A zapisanie się na bieg będzie dobrą motywacją do treningów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie mogę się przekonać do biegania. Ciągle wynajduję wymówki - a to buty nie te, a to pogoda, a to nie mam gdzie. Wolę rower, ale myślę, że kiedyś zacznę biegać.

  OdpowiedzUsuń
 6. dasz radę zapisuj się kochana a zobaczysz będzie dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście, że dasz radę! Idzie wiosna, w piękną pogodę aż Cię będzie rwać do biegania :). Ja też teraz "wracam" do formy biegowej (aż się latać chce w tak piękną pogodę jaka ostatnio była), żałuję, że w moim mieście nie ma tak często biegów (na różne dystanse). Jest jeden mi znany - i to raz w roku...ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D.

  OdpowiedzUsuń
 8. 4 kilometry to bardzo dobry początek, gratuluję i trzymam kciuki za przygotowania do biegu na 10 km

  OdpowiedzUsuń
 9. :) Zapraszam na nowo utworzonego bloga o zdrowym stylu życia: patrycjamiazek.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. ?O wai ka mea e ola ana i Weblog ist ausgezeichnet, OBAT PELANCAR HAID ich liebe es, Ihre Artikel zu studieren.Bleib auf der guten Arbeit! No ka mea, OBAT UNTUK PROMIL viele Leisse suchen nach dieser Info, Sie können ihnen sehr helfen. OBAT MENOPAUSE DINI
  OBAT JANTUNG BOCOR

  OdpowiedzUsuń