wtorek, 20 sierpnia 2013

Waga drgnęła!


Taki właśnie widok ujrzały rano moje zaspane oczy, gdy zwyczajowo, jak co dzień weszłam na wagę :)

Co to dla mnie oznacza? Że to wszystko ma sens! I bieganie i nordik walking i wprowadzanie zjadanych produktów do myfitnesspal i liczenie kalorii i to kretyńskie ważenie żarcia i odmawianie teściowej ciasta i te milion drobnych czynności i milion drobnych decyzji, które podejmuję każdego dnia MA SWÓJ CEL I SENS i - co najważniejsze - DZIAŁA !!!


W ciągu ośmiu miesięcy od urodzenia Dżemika schudłam 6,5 kg i jest to dla mnie duży sukces, bo udowadniam sobie tymi liczbami, że i grubo (!) po trzydziestce i z dwójką dzieci nie trzeba być zaniedbaną, sfalczałą, roztytą mamuśką!

Pewnie, że to nie koniec - walka o te ostatnie 2,5 kg będzie ciężka, to jasne. A jak już osiągnę tę wymarzoną wagę 58 kg (ostatnio widziałam taką 12 lat temu!), to zostanie mi pewnie ujędrnianie i to również będzie ciężka praca, jednak głęboko wierzę, że dam radę!

PS. Pełno dzisiaj wykrzykników w tym moim poście, darujcie, ale jestem tak pełna entuzjazmu i energii, że inaczej nie mogę tego napisać! :)

14 komentarzy:

 1. Moja waga też dziś drgnęła, także jak najbardziej podzielam entuzjazm :) Cieszy mnie niesamowicie, że nie szukasz wymówek - u mnie wszystkie kobiety w rodzinie, które maja już dzieci, zawsze mają wymówkę "bo ja po ciąży jestem", nawet jak dzieciak ma 6 lat już. Także oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie! Pewnie, że te wyrzeczenia mają sens.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo cieszą mnie takie wpisy na blogach :)) gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie cieszą takie komentarze! :)

   Usuń
 4. jeju ale się cieszę! :D naprawdę to mega mega fajnie, że schudłaś no i oby te 2,5 kg szybko zeszło, życzę! szacun za silną wolę!

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba już z rok czekam na te 58, ostatnio pokazało nawet 59.7 i znowu poleciało do 61.7 :(

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam czytać jak się komuś udaje osiągnąć zamierzony cel !

  :)))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje Aga, to na pewno wspaniale uczucie!Ciesze się razem z Tobą :-)

  OdpowiedzUsuń