wtorek, 23 lipca 2013

Lato na bogato!


Korzystacie z dobrodziejstw lata? Ja się staram, jak mogę! :) Codziennie wieczorem talerz owocków lub warzywek. Choc przyznaję, że jak zdarzy się wieczór bardzo towarzyski, to potrafię też zapomnieć się przy misce czipsów, czy orzeszków... Ludzie - nie przynoście mi do domu niezdrowych przekąsek!!! :)))

A - i dbam o siebie: paznokcie, bransoletki, sukienki - tak jak sobie obiecałam. Mój małżonek - zachwycony! Żeby tylko nowego człowieka z tego nie było! ;)

Pozdrawiam letnio!


PS. A na wadze 62,6 !!!! :))))

9 komentarzy:

 1. Świetny jest ten talerz z podziałką!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, nie? Kupiłam sobie właśnie w zeszłym tygodniu w Rossmanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładna waga 62,6! : ) ile masz wzrostu? :D też się staram dobrze jeść, chociaż właśnie znajomi do czipsów kuszą :D powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie - dbanie o siebie to podstawa:)A z tymi zdrowymi przekąskami to się zgadzam-po co je kupować??Jak ich nie ma w domu, to się ich nie zje w akcie desperacji:) Wiem coś o tym, bo cały czas walczę, żeby odzyskać formę
  moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Talerzyk na przekąski genialny, muszę sobie taki sprawić :) A paznokcie prześliczne :) Kiedy kobieta dba o siebie to od razu widać bo wygląda kwitnąco wręcz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No właśnie tak się czuję - kwitnąco! :) A talerze jeszcze są w Rossmanach - dziś kupiłam sobie w kolorze zielonego jabłuszka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak człowiek dba o siebie to od razu lepiej się czuje i ma więcej energii i motywacji do dalszego działania :)

  OdpowiedzUsuń